Beyaz ve si̇li̇nebi̇li̇r duvarlardan meyve suyu lekeleri̇ nasil çikarilir

Elinden fırlayan kapak kontrolden çıktığında, felaketin eli kulağındadır! Çok büyütme ve duvardan meyve suyu lekelerini çıkartmak için ACE'nin tavsiyelerine kulak ver.

Doğum günü partisi, izlerini duvara mı bıraktı? Biraz sakar bir davetli, kendini kutlamaların heyecanına fazlaca kaptırırsa, olacağı budur! Ama parti sona erdiğinde, lekeler kalır, o zaman ne yapmalı? Herhalde evi yeniden boya badana yaptırmayı düşünmüyorsundur? Eğer öyleyse, hemen dur, çünkü duvardaki meyve suyu lekelerini çıkartmak için daha hızlı ve ekonomik bir yol mevcut! Hemen detaylara girelim: Duvardaki lekeler nasıl çıkarılır, biliyor musun? Özel ve bulunması zor ürünlere hiç gerek yok: Tek ihtiyacın biraz ACE çamaşır suyu ve temizlemek için bir çift bez.

Step 1: SU VE ÇAMAŞIR SUYU ÇÖZELTİSİNİ HAZIRLA

Bu özel durumda, ACE Klasik, meyve suyu ile kirlenmiş bir duvarın lekelerini çıkartmak ve onu temizleyip, derinlemesine hijyen sağlamak için mükemmel bir çözüm olacaktır. Her halükarda, saf olarak kullanılmamalıdır, çünkü fazlasıyla agresif gelebilir. Bu nedenle, onu suyla seyreltmek gerekir: su ile dolu (yaklaşık 5 litre) bir kovanın içine 1 bardak (85 ml) ACE Klasik çamaşır suyu dök ve bu çözeltiyi homojenize etmek için iyice karıştır.

Step 2: KARIŞIMI LEKELER ÜZERİNE UYGULA

Hazır olduğunda, karışımın hemen duvar üzerinde mevcut olan meyve suyu lekeleri üzerine uygulanması mümkündür. Bunu yaparken, koruyucu plastik eldivenleri tak ve temiz bir mikrofibre bez al. Bezi, su ve çamaşır suyu çözeltisine daldır, hafifçe sık ve leke kayboluncaya kadar tekrar etmek suretiyle bölgeyi temizle. İşlem sona erdiğinde, artan çözeltiyi deterjanlar için olan temiz bir kap içine koy ve ağzı iyice kapalı olarak muhafaza et. Üzerine karışımın oranlarını gösteren bir etiket yapıştır: ihtiyaç duyduğunda bunu yine kullanabilirsin.

Step 3: KURU BİR BEZ İLE KURULA

Meyve suyu lekelerini duvardan çıkartmak tahmin ettiğinden daha kolay oldu, öyle değil mi? Yapılması gereken son şey, nem lekelerinin oluşmasını önlemek amacıyla duvarı kurulamak. Bunu yapmak için, temiz ve kuru olan bir başka bez al ve su ve çamaşır suyu çözeltisini uygulamış olduğun noktayı kurula. Daha sonra, pencereyi aç ve duvar, mükemmel bir şekilde kuruyuncaya kadar birkaç dakikalığına ortamı havalandır.

Yıkamak için kullandığımız ürün

ACE Klasik