Beyaz kumaşlardan meyve suyu lekeleri nasıl çıkarılır?

Lezzetli bir atıştırmalığa eşlik etmek için bir bardak meyve suyundan daha iyi ne olabilir? Hiçbir şey, ama meyve suyunun şişeden, masa örtüsü üzerine değil de, doğruca bardağın içine dökülmesi şartıyla. Ama bahtsızlık sonucu o leziz nektarın birkaç damlası, çok sevdiğin o kumaşların üzerine dökülürse de çok büyütme: meyve suyu lekelerini yok etmek düşünüldüğünden daha kolaydır! Masa örtüleri, peçeteler ve mutfak bezleri, ayrıca kıyafetler, ACE ile tekrar mükemmel bir şekilde temiz olacaklardır.

Neye ihtiyaç duyacaksınız

1

Step 1: Ön işlem yap ve etkisini göstermesini bekle

Meyve suyu lekelerinin üzerine doğrudan, özellikle de bunlar büyük ve geniş bir alana yayılmışlarsa, biraz ACE Klasik dök. Meyve suyu lekeleri şayet küçük ve oraya buraya yayılmışlarsa, böylesine zor lekelere karşı gelebilmek için, çamaşır suyu içeren ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi ile kusursuz bir şekilde müdahale et. Her halükarda, yıkamadan önce birkaç dakika bekle.

2

Step 2: Çamaşır makinesine koy ve çamaşır suyunu dök

Ön işleme tabi tuttuğun çamaşırını, çamaşır makinesi içine koy ve beyazlar için olan bir programı 40°C'de ayarla. Daha sonra, ACE Klasik çamaşır suyunu belirtilen seviyeye ulaşıncaya kadar özel bölmesi içine ekle. Ama eğer çamaşır makinenin böyle bir bölmesi yok ise ve başka katkı maddeleri kullanmayı da düşünmüyorsan, çamaşır suyunu yumuşatıcı kısmına dök, bunun dışında, ön yıkama fonksiyonunu başlatıp makine su alma işlemini sürdürürken, 1 buçuk bardak (128 ml) ACE Klasik'i ön yıkama bölmesi içine koyabilirsin.

3

Step 3: Deterjanı ekle ve yıkamayı başlat

Deterjanı bir dozlayıcı içine dök ve daha iyi bir yıkama elde etmek için, dozlayıcıyı doğrudan makine sepetindeki çamaşırların üstüne yerleştir ve yıkama çevrimini başlat. Meyve suyu ile lekelenmiş giysilerin yeniden mükemmel şekilde beyaz, temiz ve hijyenik olacaklardır.

AYŞE TEYZE'DEN BİR TAVSİYE DAHA

Elde yıkama Giysilerinin etiketlerini okumayı daima hatırla. Eğer çamaşırların elde yıkanması gerekiyorsa, bunları su ile dolu (10 litre) bir leğen içine daldır ve 1 bardak (85 ml) ACE Klasik ekle. Sonra 20/30 dakika boyunca, başka deterjan eklemeden beklemeye bırak. En sonunda, çamaşırları durula ve her zaman kullandığın deterjan ile yıka.

Yıkamak için kullandığımız ürün

ACE Klasik

ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu, ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi