Mutfak mobilyaları nasıl temizlenir

Eğer yemek yapmayı seviyorsan, mutfak kesinlikle senin saltanatındır. Hünerli ellerin her gün çeşit çeşit nefis, lezzetli ve harika yemekler yapıyorlar ama misafirlerin sana minnettar olsa da mutfak mobilyaların kesinlikle bitkin olmalılar! Öyle ya, çünkü her zaman yiyeceklerin tümü tencerenin içinde son bulmuyor ve sonrasında yemek pişirmenin üstüne sana bir de temizlemek kalıyor. Endişe etme, sana yardım edecek birini bulabilirsin: açıkçası, bugün doğru aletler ve bunları kullanmak için doğru rehber senin yanında.

Neye ihtiyaç duyacaksınız

1

Step 1: Pişirme yüzeyinin temizlenmesi

Uzun süren saatler boyu yemek pişirdikten sonra ocak elbette çok kirlenmiş olacaktır. Yanmış yağlı kirleri etkin bir şekilde çıkartabilmek için pişirme yüzeyi üzerine doğrudan çamaşır suyu ve yağ sökücü içeren ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi sık. Köpük halindeki yenilikçi teknolojisi sayesinde kusursuzdur ve etrafa sıçramaz. Sonra, bir süngeri eşit şekilde ocakların arasından geçir ve sonra durula.

2

Step 2: Çalışma tezgahının temizlenmesi

Bütün çalışma tezgahını boşalt: tabakları ve mutfak gereçlerini lavabonun içinde suda beklet, kullandığın malzemeleri erzak dolabına veya buzdolabına kaldır ve atılacakları at. Daha sonra tüm tezgahı yine ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi kullanarak temizle.

3

Step 3: Lavabonun temizlenmesi

Suda beklettikten sonra, tüm tabakları ve mutfak gereçlerini bulaşık makinesine koy veya bunları elde yıka. Lavaboyu tamamen boşalttıktan sonra onu kiri ve en küçük su lekelerini dahi gidermek üzere bir sünger ve ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi ile temizle. En sonunda durula ve kurula.

4

Step 4: Dolap kapaklarının ve kulplarının temizlenmesi

Şimdi yumuşak bir mikrofibre bez al, bunu su ile nemlendir ve üzerine küçük bir miktar ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi sık. Bezi eşit şekilde dolap kapakları ve kulpları da dahil olmak üzere mutfağın tüm dolaplarının üzerinden geçir.

AYŞE TEYZE'DEN BİR TAVSİYE DAHA

Yemek yaptığın her seferinde mutfağı tam bir facia haline getirmemek için adım adım, hazırladığın yemekler bittikçe, kullandığın gereçleri, tencereleri ve tezgahı yıkama alışkanlığı edin: sonunda temizlenmesi gereken çok az şey kalacaktır ve onu da göz açıp kapayana kadar bitirirsin.

Temizlemek için kullandığımız ürün

ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu, ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi