Ev nasıl temiz kokar

Hiç, birinin evine girdiğin anda, seni hoşnut eden bir his ile karşılaştığın oldu mu? Seni sihirli bir iz gibi tamamen saran, belirsiz ve ilahi bir şey, ki bunu sadece "temizlik kokusu" olarak adlandırabilirsin. Eğer kendi evinde de aynı hissi yaratmak istiyorsan ama bugüne kadar tüm denemelerin başarısızlıkla sonuçlandıysa, belki hep yanlış metodu seçtin. Gerçekten uzun bir süre boyunca, evini temizlik kokusu ile doldurmak için işte bazı öneriler.

Neye ihtiyaç duyacaksınız

1

Step 1: Çöp kutusunu çamaşır suyu ile temizle

Çöp kutusu kötü kokunun belli başlı kaynaklarındandır, bu nedenle düzenli olarak yıkanmalı ve temizlenmelidir. Bu her evin kötü kokan aksesuarını temizlemek ve güzel kokmasını sağlamak için, onu akan su ile bolca yıka ve bir mikrofibre bez ile, küçük yüzeyler üzerinde maksimum etkinlik ve kusursuzluk sunan çamaşır suyu bazlı ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi kullanarak temizle. Buna alternatif olarak, ACE Klasik çamaşır suyu kullanabilirsin. Sonra, çöp kutusunu duralayıp,kuruladıktan sonra son aşama olarak,yeni bir çöp poşeti koymadan önce tababına karbonat dök.

2

Step 2: Buzdolabında hijyen sağla

Buzdolabının kapısı her açıldığında, ortaya çok da harika olmayan kokular salan pek çok yiyecek vardır. Ama eğer bunlar, tadı hoşunuza giden ve sağlığa iyi gelen yiyecekler ise elbette bunlardan vazgeçilmemeli. Bunun yerine, yoğun bir kokusu olan yiyecekleri içine koyabileceğin, ağızları hermetik kapanan kaplardan edin. Bu noktada, hijyen sağlamak ve tüm kötü kokuları gidermek için: buzdolabını boşalt ve su ile ıslatılmış bir mikrofibre bez üzerine birkaç damla ACE Klasik çamaşır suyu dök. Bu bezi, buzdolabının tüm rafları ve çeperleri üzerinden geçir. En sonunda, bezi iyice durula ve fazla çamaşır suyunu yok etmek için buzdolabının içini durulanmış bez ile tekrar sil. Sonra, buzdolabına içinde karbonat bulunan ağzı açık bir kap yerleştir: bu sihirli toz kötü kokuları yok etme gücüne sahip.

3

Step 3: Evcil hayvanlarının aksesuarlarını temizle

Bazen 4 ayaklı arkadaşlarımızın kirli ve kötü kokulu aksesuarları, bir evin atmosferini ve temizlik kokusunu bozabilir. Bunun önüne şu şekilde geçebilirsin: kedi kumu için kokulu bir kum seç veya zaten kullandığın esansiyel yağa, bir kaç damla lavanta yağı esansı ekle. Köpeğin minderinin de güzel kokması için esansiyel yağları kullanabilirsin, ama bu amaçla hem tüylü dostunun hem de senin hoşuna gidecek bir kokuyu seçmelisin.

4

Step 4: Küçük yüzeyler için kokulu deterjanları kullan

Evinin temiz kokmasını sağlamak için bir diğer püf noktası, temizlik için güzel kokulu deterjanları kullanmaktan geçer. Evinin tüm küçük yüzeyleri için doğru ürün ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu'dur: çamaşır suyu bazlı bu deterjan çok çeşitli kullanım alanları için uygundur, ferah kokusu ile evin tüm odalarında hoş bir koku bırakır.

AYŞE TEYZE'DEN BİR TAVSİYE DAHA

Evin kokusunu değiştirmek için daha çabuk sistemler de vardır, tütsü çubukları veya esans yağ kullanabileceğiniz buhardanlıklar gibi. Bunlar pratik ve davetkardır, özellikle çabuk ve kalıcı bir sonuç elde edilmek istendiğinde idealdirler. Ayrıca, evin havasını hoş kılmak için en iyi basit yol her zaman için odaları havalandırmaktır. Basit görünebilir, ama uzun süre kapalı kalmış ortamlardaki o korkunç kullanılmış hava kokusunu yok etmek için, sıcaklık sıfırın altında bir kış dönemi olsa bile, sadece 15 dakika havalandırmak yeterlidir.

Temizlemek için kullandığımız ürün

ACE Klasik

ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu, ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi