Duşakabin nasıl temizlenir

Sabahları güne daha iyi uyanmak için tazeleyici bir duş, öğleden sonra koşunun arkasından teri ve yorgunluğu üzerimizden atmak için hızlı bir canlandırıcı duş, gece uyumadan önce, tamamen rahatlamak için memnuniyet verici bir sıcak duş... Haftada kaç kez duş yapıyorsun, hiç düşündün mü? Şimdi duşakabininin ne hale geldiğini bir düşün: lekeler, şampuan ve saç kremi kalıntıları, saçlar, vs. Şimdi onu, ilk günkü haline geri getirmek için baştan aşağı temizlemenin tam vakti. Nereden başlayacağını bilemiyorsan, işte sana en önemli adımlar!

Neye ihtiyaç duyacaksınız

1

Step 1: Duş başlığı ve borusunun temizlenmesi

Duşakabini komple temizlemek için, mikrofiber bir bez al ve bunun üzerine biraz yağ çözücü katkılı çamaşır suyu ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi sık. Bu ürün hijyen sağlarken aynı zamanda, duşakabin gibi evlerin yıkanabilir tüm yüzeylerinden, en inatçı kiri bile söküp atar. Duş başlığı ve borusunu bez ile sil.

2

Step 2: Duş raflarının temizlenmesi

Duş jeli, şampuan, saç kremi ve duş kabini içinde yer alan raflardaki her türlü diğer nesneyi bir süreliğine yerlerinden kaldır. Bu kez rafların üzerine doğrudan ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi’nden sık, sonra bezi banyo lavabosu içinde iyice durula ve rafları derinlemesine temizlemek için kullan.

3

Step 3: Duş tabanının temizlenmesi

Duş tabanı, ayaklarını bastığın yerdir, bu yüzden mükemmel şekilde hijyenik olmalıdır. Su giderinin filtresini çıkart ve orada mutlaka birikmiş olan saç ve tüyleri yok et. Bir sünger al ve bunun üzerine yine ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi 'nden sık. Bunu ayrıca duş tabanının ve gider filtresinin üzerine de doğrudan sık, ve sonra tüm kir izlerinin kaybolmasını sağlayıncaya kadar, süngerin sert tarafıyla enerjik bir şekilde ovala.

4

Step 4: Duş kabininin duvarlarının temizlenmesi

Bezi son bir kez durula ve üzerine yine ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu'dan sık, daha sonra bez ile tüm duvarları sil.

5

Step 5: Durulama

Duşun içindeki suyu aç ve duş başlığı ile duşakabini tamamen durula.

AYŞE TEYZE'DEN BİR TAVSİYE DAHA

Kireç oluşumunu engellemek için duş yaptığın her sefer veya duşakabinini yıkadığın zaman, mikrofiber bir bezi hep elinin altında bulundur. Bunu duvarları ve krom aksamı hızlı bir şekilde kurulamak için kullanabilirsin.

Temizlemek için kullandığımız ürün

ACE Ultra Köpük Çiçek Kokulu, ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi