Banyo fayansları nasıl temizlenir

Su, sabun, diş macunu, toz...hergün ne kadar çok leke banyo fayanslarını kirletiyor! Tam da hijyene en çok ihtiyacın olan yerde! Banyonu korumak için yapabileceğin birkaç şey var tabi ki: temizlemek! Uzun ve sıkıcı bir iş, biliyoruz, ama doğru bir ürün ve yöntemle, temizlik daha çabuk ve kolay bir hale dönüşebilir. Bize kulak ver!

Neye ihtiyaç duyacaksınız

1

Step 1: Gerekli her şeyi temin et


Duvar fayansları, dikey konumdaki bir zeminden başka bir şey değildir. Bu yüzeyleri kolaylıkla temizlemek için en uygun gereçlere sahip olmalısın. Her şey fayansların yüksekliğine bağlı: eğer insan boyunda ise kolların yeterli olacaktır, ama eğer neredeyse tavana kadarlarsa, sapı uzatmalı olan bir fırçan olmalı. Ayrıca 2 mikrofiber beze ve ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi'ne ihtiyacın olacak. Bu, dikey yüzeyler için en ideal çözüm olan ve etrafa sıçratmadan veya kaymadan, lekeleri maksimum kusursuzlukla hedefleyen, köpük halindeki özel formüllü bir çamaşır suyudur.

2

Step 2: Fayansları ıslat

Mikrofiber bezlerden birini sadece su ile ıslat ve bunu ellerinle veya boyu uzatılabilen fırça ile tüm fayanslar üzerinden geçir: bu şekilde yüzeysel toz katmanını almış ve yüzeyi, asıl temizlik ve hijyen işlemine hazırlamış olacaksın. Mikrofibre bezlerden birini sadece su ile ıslat ve bunu ellerinle veya boyu uzatılabilen fırça ile tüm fayanslar üzerinden geçir: bu şekilde yüzeysel toz katmanını almış ve yüzeyi, asıl temizlik ve hijyen işlemine hazırlamış olacaksın.

3

Step 3: Çamaşır suyu ile temizle

ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi çamaşır suyunu doğrudan banyo fayansları üzerine sık ve diğer mikrofiber bezi üzerinden geçirerek her tür kiri uzaklaştır. ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi çamaşır suyunu doğrudan banyo fayansları üzerine sık ve diğer mikrofibre bezi üzerinden geçirerek her tür kiri uzaklaştır.

4

Step 4: Durulama

Tamamlamak için, toz almak için daha önce kullanmış olduğun ilk mikrofiber bezi iyice durula ve bunu yeniden fayanslar üzerinden geçirerek tüm çamaşır suyu kalıntılarını uzaklaştır. Tamamlamak için, toz almak için daha önce kullanmış olduğun ilk mikrofibre bezi iyice durula ve bunu yeniden fayanslar üzerinden geçirerek tüm çamaşır suyu kalıntılarını uzaklaştır.

Temiz ve ışıldayan fayanslar!

AYŞE TEYZE'DEN BİR TAVSİYE DAHA


Banyo fayanslarının arasındaki derzlerin rengi, aşırı nem ve tozun da etkisiyle zamanla koyulaşma eğilimine girer. ACE Klasik çamaşır suyu veya ACE Ultra Köpük Ferahlık Etkisi ile bunları yeniden beyaz hallerine döndür.

Temizlemek için kullandığımız ürün

Ace Ultra Köpük Çamaşır Sulu Sprey Mutfak

Ace Ultra Köpük Çamaşır Sulu Sprey Mutfak